Natalia Wiśniewska

i

Autor: Nadesłane / Archiwum Natalii Wiśniewskiej Natalia Wiśniewska

PIłka Nożna

Grudziądzanka w kadrze Polski! To młoda wychowanka miejscowej Olimpii

2024-06-10 8:41

Grudziądzanka z powołaniem do „Biało-czerwonej” kadry! Wychowanka lokalnej Olimpii, Natalia Wiśniewska otrzymała zaproszenie na zgrupowanie reprezentacji Polski kobiet do lat 15. 14-latka gra na pozycji bramkarza.

Piłkarka z Grudziądza założy koszulkę z orzełkiem na piersi. Natalia Wiśniewska, wychowanka miejscowej Olimpii otrzymała powołanie do reprezentacji Polski kobiet do lat 15. Zgrupowanie rozpoczyna się dzisiaj (10 czerwca) w Lublinie.

Jest to dla mnie bardzo duże wyróżnienie. Pracowałam na to bardzo mocno. W październiku zeszłego roku doznałam ciężkiej kontuzji, złamałam miednicę. W kwietniu dopiero wróciła do treningów i udało się otrzymać powołanie - mówi Natalia Wiśniewska, młoda zawodniczka z Grudziądza.

Miłość do futbolu wyniosła z rodziny.

Stało się tak, ponieważ często chodziłam na boisku z kuzynem i moim bratem. On też jest bramkarzem - dodaje Natalia.

Brat Natalii to Łukasz Wiśniewski. To także wychowanek Olimpii Grudziądz, który jeszcze do niedawna trenował z pierwszym zespołem "Biało-zielonych".

Mówi Natalia Wiśniewska, młoda zawodniczka z Grudziądza. Posłuchaj:

Zgrupowanie żeńskiej kadry Polski do lat 15 rusza dzisiaj (10 czerwca) i potrwa do 13 czerwca. Zajęcia będą odbywały się na obiektach w Lublinie.

Natalia Wiśniewska

i

Autor: Nadesłane / Archiwum Natalii Wiśniewskiej Natalia Wiśniewska

Dla Natalii wzorem do naśladowania jest obecny golkiper FC Barcelony - Marc Andre Ter Stegen.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Nietypowy lokal wyborczy