Jakub Augustyniak

Autor: PZLA Jakub Augustyniak wystartuje dziś w finale na 800 metrów

Grudziądzanie na Halowych Mistrzostwach Polski! Dziś wystąpią w finałach

2024-02-18 9:41

Reprezentanci GKS Olimpii Grudziądz startują na 68. PZLA Halowych Mistrzostwach Polski. Z dobrej strony pokazała się m.in. Karolina Kołeczek, która zajęła miejsce tuż za podium.

Karolina Kołeczek startowała wczoraj w biegu na 60 metrów przez płotki. Zawodniczka GKS Olimpii Grudziądz przebrnęła przez biegi kwalifikacyjne, a w finale zajęła czwarte miejsce - tuż za podium. Zwyciężyła Pia Skrzyszowska.

W lepszych nastrojach jest z pewnością Jakub Augustyniak. Przed zawodnikiem grudziądzkiego klubu dziś finałowy start na 800 metrów. Bieg zaplanowano na godzinę 18:25.

O medale powalczy także trzeci z reprezentantów GKS Olimpii, Cezar Sidya. Grudziądzanin awansował do finału rywalizacji w skoku wzwyż. Początek o godzinie 20:10.

W toruńskich mistrzostwach wystąpił również Kacper Arendt w biegu na 3000 metrów.

Trzaskowski wystartował i ostrzega: "Warszawa nie wybacza!"