zniszczona wystawa

i

Autor: facebook/Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej koło Grudziądz Wystawę najprawdopodobniej zniszczono w miniony weekend

Grudziądz. Zniszczona wystawa o generale "Nilu". Sprawców szukają policjanci

2023-03-06 15:48

Wystawa pamięci gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila", która od kilku dni znajduje się na Skwerze Żołnierzy Wyklętych-Niezłomnych w Grudziądzu została zdewastowana. Więcej informacji w artykule poniżej.

Nieznani sprawcy ukradli dwa aluminiowe stojaki. Jedna z tablic została połamana i wyrzucona w krzaki kilka metrów dalej.

Szok... Wystawa pamięci gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila", która od kilku dni znajduje się na Skwerze Żołnierzy Wyklętych-Niezłomnych w Grudziądzu, została zniszczona. Brakuje nam słów na ten akt wandalizmu - czytamy na profilu Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej koło Grudziądz.

Straty materialne wstępnie oszacowano na ok. 3 tys. zł. Sprawców zniszczeń i kradzieży aktualnie szuka grudziądzka policja.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl