Siłowanie na rękę

Grudziądz. Tak było na wydarzeniu z Marleną Wawrzyniak! Zobacz galerię zdjęć!

2023-06-20 20:00

Takiego wydarzenia w Grudziądzu jeszcze nie było. Wielokrotna mistrzyni Polski, Europy i przede wszystkim świata w siłowaniu na rękę, Marlena Wawrzyniak stoczyła 100 pojedynków z mieszkańcami miasta i okolicznymi turystami. Szukajcie się na zdjęciach i posłuchajcie relacji!

Wielokrotna mistrzyni świata i europy w siłowaniu na rękę, Marlena Wawrzyniak podjęła się nietypowego wyzwania. Wszystko odbywało się w klimatycznej scenerii. Na samym szczycie wieży Klimek - na Górze Zamkowej w Grudziądzu.

Jestem pod wrażeniem liczby chętnych, którzy chcieli się ze mną zmierzyć - mówiła Marlena Wawrzyniak, którą przepytaliśmy pomiędzy kolejnymi pojedynkami.

I tak faktycznie było. Od godziny 12 przy wejściu do wieży Klimek ustawiła się spora kolejka chętnych śmiałków do zmierzenia się z grudziądzką mistrzynią.

The Arm 100 Champion Show z Marleną Wawrzyniak. Posłuchaj relacji:

Dlaczego wydarzenie zorganizowano właśnie na wieży Klimek?

Wieża ma symbolizować drogę pełną wyrzeczeń, trudów, niezłomności, cierpienia i szczęścia. Chcę również dodać, że to wydarzenie jest hołdem z okazji 100-lecie istnienia klubu Olimpia Grudziądz - odpowiada Marlena.

Impreza była jednym z elementów Jarmarku Spichrzowego i 732. urodzin Grudziądza.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl