pilka nozna

i

Autor: Pixabay Mecz trzecioligowej Olimpii Grudziądz rozegrany zostanie w przyszłym roku

Grudziądz. Są nowe terminy zaległych meczy Olimpii i Stali

2022-11-24 1:38

Jeden mecz jeszcze w tym roku, a drugi na początku przyszłego. Znamy dokładne terminy odwołanych spotkań trzecioligowej Olimpii oraz derbów Grudziądza z piątej ligi.

Oba spotkania pierwotnie zaplanowane były na minioną sobotę. Zarówno jeden, jak i drugi mecz ostatecznie nie doszedł jednak do skutku. Powodem był zły stan murawy, na której od wczesnych godzin porannych zalegał śnieg. Boisko nie udało się doprowadzić do dobrego stanu, pomimo zaangażowania pracowników i niewielkiej grupy kibiców.

Władze regionalnego Polskiego Związku Piłki Nożnej najpierw poinformowały o nowym terminie derbów naszego miasta z piątej ligi. Olimpia II Grudziądz zmierzy się na własnym boisku ze Stalą Grudziądz. Ten pojedynek związkowe władze zaplanowały wstępnie na niedzielę (27 listopada). Ostatecznie jednak - ten mecz odbędzie się dzień wcześniej (sobota, 26 listopada, godzina 11). Co ważne! Obie drużyny zmierzą się ze sobą na boisku treningowym przy ul. Słowackiego.

Jeśli chodzi o spotkanie 17. kolejki trzecioligowej grupy II pomiędzy Olimpią Grudziądz a Gedanią Gdański, to ono odbędzie się 25 lutego 2023 roku, czyli tydzień przed startem rozgrywek rundy wiosennej.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Gwiazdy mundialu. Tragiczny los piłkarzy. Niezapomniani