liczenie pasażerów

i

Autor: Pixabay Trwa liczenie pasażerów w Grudziądzu

Komunikacja Miejska

Grudziądz. Rozpoczyna się liczenie pasażerów w autobusach i tramwajach

2023-09-12 8:05

W pojazdach komunikacji miejskiej startuje jesienna tura badań marketingowych. Chodzi o policzenie pasażerów wszystkich linii Miejskiego Zakładu Komunikacji. Szczegóły akcji na eska.pl.

Badania odbywać się będą wyłącznie w pojazdach.

W tramwajach dwuwagonowych pracować będzie dwóch ankieterów, którzy liczyć będą pasażerów wsiadających i wysiadających na poszczególnych przystankach - przekazuje Marcin Mielnicki z Urzędu Miejskiego w Grudziądzu.

Badania w Grudziądzu obejmą wszystkie linie autobusowe i linię tramwajową. Obecnie trwa liczenie pasażerów podróżujących liniami sezonowymi.

W pełni akcja wystartuje od 16 września i potrwa około miesiąca.

Wyniki pomiarów powinny zostać przedstawione do 10 listopada br. Dane z badań popytu będą podstawą do optymalizacji siatki połączeń w grudziądzkiej komunikacji miejskiej - dodaje przedstawiciel ratusza.

Badania popytu zostały zlecone firmie Marcin Gromadzki Public Transport Consulting. Ta za realizację tego zadania otrzyma wynagrodzenie w wysokości 152 tys. zł.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Wepchnął przechodnia pod autobus. Dramat w Lublinie