policja grudziadz 1

i

Autor: Nadesłane / KMP w Grudziądzu Mężczyzna był poszukiwany przez prokuraturę w Grudziądzu

Grudziądz. Podczas kontroli drogowej znaleźli ukryte narkotyki

2022-07-28 10:26

Zaczęło się od jazdy bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. Grudziądzcy policjanci zatrzymali 39-latka który był poszukiwany przez miejscową prokuraturę. Przy okazji znaleziono u niego schowane narkotyki.

Do zdarzenia doszło na ulicy Łyskowskiego w Grudziądzu. Patrolujący tę ulicę funkcjonariusze grudziądzkiej grupy SPEED zauważyli, że kierujący osobowym citroenem nie posiada zapiętych pasów bezpieczeństwa. Dodatkowo wykonał on nieprawidłowy manewr skrętu na pobliską stację benzynową.

Policjanci w trackie kontroli ustalili, że 39-letni mieszkaniec Grudziądza poruszał się bez uprawnień do kierowania, które stracił wcześniej za prowadzenie auta pod wpływem środków odurzających. W związku z powyższym mężczyzna został poddany badaniu narkotesterem, który pokazał, że i tym razem kierował będąc pod wpływem narkotyków - relacjonuje Łukasz Kowalczyk z KMP w Grudziądzu.

Funkcjonariusze ustalili w policyjnych systemach, że zatrzymany do kontroli mężczyzna jest osobą poszukiwaną przez grudziądzką prokuraturę.

To jednak nie koniec!

W toku dalszych czynności mundurowi ujawnili przy podróżujących samochodem mężczyznach 9 woreczków strunowych z białym proszkiem.

Wstępne testy wykazały, że to narkotyki, które policjanci zabezpieczyli do dalszych badań - dodaje policjant.

Za posiadanie środków odurzających grozi im kara pozbawienia wolności do lat 3.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

KASIA WĘSIERSKA ROBI TRIKI, LIL MASTI vs. LINKIEWICZ, KLIMA NA ABONAMENT, SAMBA POWRACA | ESKA XD #054