zajęcia plastyczne

i

Autor: pixabay.com/

Ruszają "Wakacyjne Wędrówki" czyli zajęcia plastyczne w grudziądzkim teatrze

2022-07-27 18:09

Z ołówkami, pędzlami i kredkami w ręku przemierzać będą Grudziądz. Jak każdego roku Centrum Kultury Teatr zaprasza dzieci i młodzież na wspólne spędzenie czasu ze sztuką. Zapisy na zajęcia ruszają niebawem.

Wakacyjne zajęcia plastyczne organizowane przez pracownię "Kredka", działającą przy Centrum Kultury Teatr to już stały punkt w grudziądzkim, letnim harmonogramie. Uczestnicy zajęć, czyli dzieci i młodzież w wieku od 6 - 18 roku życia, będą mieli okazję by wspólnie z mentorką Marianną Gitner-Sawistowską wyruszyć w plener i za pomocą kredek, pędzli czy ołówków, uwiecznić najpiękniejsze zakątki naszego miasta. Będzie to dobra zabawa, możliwość nawiązania nowych znajomości, a przede wszystkim rozwój pasji i wiedzy o sztuce w przyjemnej atmosferze.

Warto zaznaczyć, że nie jest to oferta wyłącznie dla osób szczególnie uzdolnionych. Na zajęciach mogą zjawić się osoby, które wakacyjny czas chcą spędzić w nieco inny, edukacyjny sposób. Uczestnicy nauczą się m.in kadrowania obrazu i odpowiedniego doboru kolorów. Zapisy ruszają już 1 sierpnia. Szczegóły znajdziecie na stronie teatru.