policja grudziadz

i

Autor: Pixabay 62-latka zaatakowało dwój młodych mężczyzn

Grudziądz. Pobili i okradli 62-letniego meżczyznę. Teraz szuka ich policja

2022-11-07 13:36

Najpierw dotkliwie pobili, a później ukradli portfel z pieniędzmi. Grudziądzka policja szuka sprawców i świadków napaści z ulicy Miłoleśnej w okolicy lasu komunalnego.

62-latek jechał hulajnogą elektryczną wzdłuż ul. Miłoleśnej w Grudziądzu. Planował dojechać do swojego ogrodu działkowego, który znajduje się w jednym z okolicznych Rodzinnych Ogrodów Działkowych. 

Na wysokości bunkra, a nieopodal nowego osiedla domków jednorodzinnych znienacka został uderzony grubą gałęzią. W jednej chwili zza krzaków wyskoczyła dwójka młodych mężczyzn, którzy dotkliwie pobili 62-lata. Później ukradli mu portfel z pieniędzmi.

Mężczyzna pomimo ciężkiego stanu (w trakcie kopania w głowę stracił na chwilę przytomność) dotarł do domu o własnych siłach. Stamtąd rodzina zawiozła go do szpitala. 62-latek ma m.in. rozcięty łuk brwiowy oraz popękaną czaszkę.

Sprawa została zgłoszona na policję. Mundurowi wraz z rodziną proszą o pomoc w odnalezieniu świadków zdarzenia. Zgłaszać się anonimowo można na Komendę Miejską Policji w Grudziądzu oraz na nasz adres mailowy: grudziadz@eska.pl. Kontaktować się można także za pośrednictwem naszego facebookowego profilu.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

SEKRETY GENZIE, HITY NA KATAR 2022, NAJCZĘŚCIEJ KRADZIONE AUTA, UBIERAM SIĘ W DYSKONCIE | ESKA XD #061