policja poszukiwani

i

Autor: Radio Eska Daniel Dymiński ma 14 lat

Grudziądz. Odnalazł się poszukiwany od poniedziałku Daniel Dymiński

2023-01-18 13:28

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu w ostatnich dniach poszukiwali Daniela Dymińskiego. 14-latek dzisiaj (19 stycznia) się odnalazł.

Grudziądzcy policjanci poinformowali o odnalezieniu 14-letniego Daniela Dymińskiego z Grudziądza.

Poszukiwania trwały od poniedziałku

14-latek w dniu 16 stycznia 2023 r. wyszedł z miejsca zamieszkania w Grudziądzu przy ul. Plac Niepodległości i do dzisiaj nie nawiązał kontaktu z bliskimi.

Funkcjonariusze apelują do osób, które widziały zaginionego lub posiadają informację o miejscu jego przebywania o pilny kontakt - mówi Łukasz Kowalczyk z KMP w Grudziądzu.

Rysopis: wzrost 170 cm, szczupła budowa ciała, włosy średniej długości, koloru blond.

W dniu zaginięcia ubrany był czarną bluzę bez kaptura z białymi napisami, czarne spodnie dresowe, buty „Nike Air Max”, posiadał przy sobie czarny plecak z napisem „Nike”.

W przypadku napotkania zaginionego trzeba skontaktować się z  najbliższą jednostkę policji dzwoniąc do dyżurnego KMP w Grudziądzu tel. 47 7545 221/222. Informacje można też przekazać bezpośrednio do Zespołu do Spraw Poszukiwań i Identyfikacji KMP w Grudziądzu tel. 47 7545 353 lub pod numer alarmowy 112.

daniel dyminski

i

Autor: Nadesłane / KMP w Grudziądzu Daniel Dymiński

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl