autobusy grudziadz

i

Autor: Radio ESKA Na trasie pojawią się zastępcze autobusy

Grudziądz. Czeka nas przerwa w kursowaniu tramwajów. Pojawią się za to autobusy R

2022-06-24 0:51

Ruch tramwajowy zostanie wstrzymany. Od 27 czerwca do końca lipca na trasie od Rządza aż do Tarpna kursować będzie zastępcza linia autobusowa AT. Wydział Komunikacji Miejskiej przedstawił powody tej sytuacji.

Do wyłączenia z ruchu tramwajów dojdzie ze względu na konieczność wyłączenia podstacji trakcyjnej zlokalizowanej na al. 23 stycznia. Autobus AT w dni powszedni będzie kursował co 15, a w weekendy co 20 minut.​

Przygotowano już szczegóły rozkład jazdy autobusów zastępczych, oznaczonych literką "T". Dostępne są one pod poniższym linkiem.

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUS T

Plażowicze dojadą na plaże autobusem

Sezonowa linia „R” wyruszy w regularne kursy po Grudziądzu już od przyszłego poniedziałku. Autobus tradycyjnie startować będzie z placu stycznia, przejeżdżając przez osiedle Kawalerii Polskiej, Strzemięcin oraz Rządz.

"eRka" zatrzyma się na przystanku przy głównym wejściu na plażę miejską, następnie ruszy dalej i zakończy kurs na plaży Delfin. Alternatywą dla podróżujących, może być linia numer jedenaście, która podąża w podobnym kierunku.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

ZRANIONE PTAKI, TRENING WERSOW, WERSY QUEBO, DIESEL VS BENZYNA | ESKA XD #051