pozar powojowa

i

Autor: Facebook / Komenda Miejska PSP w Grudziądzu Do pożaru doszło na ulicy Powojowej w Grudziądzu

Walka z ogniem

Groźny pożar w domu jednorodzinnym przy ulicy Powojowej. Mężczyzna trafił do szpitala

2024-02-27 23:05

Do groźnie wyglądającego pożaru doszło w domu jednorodzinnym przy ul. Powojowej w Grudziądzu. Z ogniem walczyło siedem zastępów straży pożarnej. Jeden z lokatorów trafił do szpitala.

Strażacy o pożarze domu dowiedzieli się kilkanaście minut przed godziną 20. Ogień był już w jednym z pomieszczeń domu. Szybko przedostawała się na kolejne elementy wyposażenia.

Strażacy po dotarciu na miejsce po kilku minutach opanowali sytuację. Straty są jednak bardzo duże. Miejsca, których nie zniszczył ogień, zostały okopcone lub zalane wodą.

W domu jednorodzinnym, w którym wybuchł pożar przebywał 83-letni mężczyzna. Opuścił go - dzięki pomocy policjantów, którzy jako pierwsi pojawili się na miejscu zdarzenia. Później został przebadany przez ratowników medycznych i zabrany do szpitala.

Łącznie w akcji wzięło siedem zastępów straży pożarnej - po dwa z obu grudziądzkiego Jednostek Ratowniczo Gaśniczych, OSP Grudziądz, OSP Dusocin i OSP Wielki Wełcz. Na miejscu zdarzenia pracowali również wspomniani ratownicy i policjanci.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Ogromny protest rolników przeszedł przez Warszawę. W centrum było gorąco