gkm casting

i

Autor: Nadesłane / GKM Grudziądz (Marcin Karczewski) Zgłoszenia przyjmowane są do końca listopada

GKM Grudziądz szuka nowe podprowadzające. Wciąż można przesyłać swoje zgłoszenia!

2022-11-21 13:25

GKM Grudziądza szuka nowych twarzy. Nie chodzi jednak o zawodników, lecz o podprowadzające. Trwa właśnie nabór kandydatek. Sprawdź jak się zgłosić!

Najpierw zgłoszenia, a później rozmowa. W GKM-ie Grudziądz trwa casting na nowe podprowadzające. Aby wysłać swoją kandydaturę, trzeba spełnić kilka warunków.

Trzeba napisać swoje imię i nazwisko oraz być pełnoletnią. Do zgłoszenia dołączyć trzy zdjęcia w dobrej jakości. Plus krótki opis o sobie i swoich zainteresowaniach - mówi Roksana Wróbel, obecna podprowadzająca GKM-u.

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 listopada. Kandydatury można wysyłać na adres mailowy - nabor@gkm.grudziadz.net.

Casting na nowe podprowadzające - jak wygląda praca przy meczu?

Głównym zadaniem nowych dziewczyn będzie praca przy okazji spotkań domowych oraz udział w wydarzeniach organizowanych przez klub.

Przygotowujemy się już dużo wcześniej przed meczem. Przeważnie są to 2 lub nawet 3 godziny. Na stadionie z kolei jesteśmy zazwyczaj godzinę przed rozpoczęciem spotkania. Wtedy odbywają się ostatnie przymiarki i poprawki. Ustalamy sobie z dziewczynami składy i jak to będzie po prostu wyglądało. Na torze pojawiamy się ok. 20 minut przed startem - opowiada Roksana.

Szansa na pokazanie się szerszej publiczności

Pod koniec każdego sezonu dziewczyny biorą udział w ogólnopolskim konkursie miss startu. Wybierana jest w nim najładniejsza i najpopularniejsza podprowadzająca z całej Ekstraligi.

Warto uczestniczyć w tym konkursie, ponieważ można się pokazać także z trochę innej strony. Przedstawić siebie nie tylko jako podprowadzająca, ale również jako osobę prywatną, która ma różne zainteresowania. Kibice także się tym bardzo interesują. Dodatkowo jest to ogromne wyróżnienie - mówi podprowadzająca.

Przypomnijmy - podczas tegorocznego konkursu "Miss Startu PGE Ekstraligi 2022" - przedstawicielka GKM-u Grudziądz, Agnieszka Niewiadomska zajęła trzecie miejsce. Więcej w artykule poniżej:

Casting potrwa do końca listopada. Później wybrane kandydatki dostaną zaproszenie na rozmowę do siedziby klubu.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Finał Miss World