sponsor gkm

i

Autor: Łukasz Piekarski Obie firmy podpisały z grudziądzkim klubem roczne umowy

GKM Grudziądz ma nowych sponsorów tytularnych. Po wielu latach zmienia się nazwa [AUDIO]

2021-01-20 12:13

Drużyna GKM Grudziądz będzie miała dwóch nowych sponsorów tytularnych. Po wielu latach zmienia się nazwa z MrGarden GKM na Zooleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz. Kibice będą musieli się przyzwyczaić.

Umowy z nowymi partnerami zostały podpisane na rok. Klub nie podał szczegółów finansowych odnośnie podpisania nowych umów sponsorskich.

Celujemy w porównywalny budżet do tego z zeszłego roku. Wiele zależy także od tego, czy na stadionie będą mogli pojawić się kibice. Liczymy na to, że będziemy mogli zapełnić stadion w 25 lub 50 % - mówi Marcin Murawski, prezes GKM-u Grudziądz.

Firma Zooleszcz jest znana z wspierania żużla. W 2019 była sponsorem Polonii Bydgoszcz.

Wspólnymi siłami będziemy chcieli odbudować żużel w Grudziądzu i utrzymać się w najlepszej lidze świata - dodaje Zbigniew Leszczyński, prezes firmy Zooleszcz.

ZOBACZ TEŻ - Wysoka porażka Olimpii Grudziądz w sparingu z Lechią Gdańsk

W podobny tonie wypowiadał się prezes drugiego sponsora GKM-u, firmy DPV Logistic.

Na mecze GKM-u Grudziądz przychodziłem już jako 10-letni chłopak. Postaramy się wspólnymi siłami wesprzeć klub na tyle, żeby swobodnie utrzymał się w Ekstralidze - mówi Paweł Woźniak, prezes DPV Logistic.

Obecnie grudziądzki klub prowadzi jeszcze negocjacje z byłym sponsorem tytularnym, czyli firmą MrGarden. Istnieje szansa, że oba podmioty dalej będą ze sobą współpracowały, tylko, że na mniejszą skalę.

Podczas spotkania z mediami, działacze klubu poinformowali także o celach, jakie postawiono przed drużyną na sezon 2021.

Czeka nas ciężka walka o utrzymanie. Zmieniliśmy tryb naszych przygotowań. Mamy nowego trenera i kadrę. Zmieniamy nasz tor. Robimy wszystko by pozostać w najlepszej lidze świata - dodaje włodarz "Żółto-niebieskich".

Konferencja prasowa GKM-u Grudziądz o nowych sponsorach tytularnych. Posłuchaj:
sponsor gkm 2

i

Autor: Łukasz Piekarski Nowi sponsorzy oznaczają konieczność zmiany nazwy drużyny

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Przygotowania piłkarzy ręcznych MKS Grudziądz