policja grudziądz

i

Autor: Damian Pieczonka Policja w Grudziądzu zatrzymała włamywacza

Zatrzymano sprawcę włamania do przychodni w Grudziądzu. Odpowie też za włamanie do sklepu

2021-01-20 11:27

Policjanci kryminalni zatrzymali w poniedziałek 18 stycznia mieszkańca Grudziądza podejrzewanego o kradzieże z włamaniem, które miały miejsce na początku tego roku. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 10 lat za kratkami.

Terraria ogłasza koniec aktualizacji. W co grać? | ESKA XD - Blogier #14

W poniedziałek, 18 stycznia kryminalni na jednej z grudziądzkich ulic zatrzymali 32-letniego mieszkańca Grudziądza podejrzewanego o kradzieże z włamaniem, do których doszło na terenie miasta na początku tego roku. Po zatrzymaniu mężczyzna został przewieziony do jednostki policji, gdzie następnie trafił do policyjnego aresztu. Zatrzymany mężczyzna jest dobrze znany grudziądzkim stróżom prawa. Wcześniej był już karany za przestępstwa przeciwko mieniu.

Zobacz też: Zbliża się 29. Finał WOŚP w Grudziądzu. Sprawdź co będzie się działo w teatrze i Akcencie?! [AUDIO]

Mężczyźnie postawiono zarzuty

We wtorek, 19 stycznia śledczy 32-latkowi przedstawili dwa zarzuty. Pierwszy z nich dotyczył kradzieży z włamaniem do jednego ze sklepów na terenie miasta. Zdarzenie to miało miejsce w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia 2021 roku. Drugi zaś kradzieży z włamaniem do przychodni. Tego włamania dokonał z 6 na 7 stycznia 2021 roku. Podejrzany złożył wyjaśnienia w obu sprawach. Teraz czeka go rozprawa sądowa. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.