gkm grudziadz

i

Autor: x/GKM Grudziądz

Żużel

GKM Grudziądz ma nowego kapitana. Drużyna na obozie wybrała Jasona Doyle'a

2024-02-28 10:08

Jason Doyle jest jednym z nowych zawodników w talii trenera, Roberta Kościechy. Doświadczony Australijczyk na trwającym do poniedziałku obozie "Żółto-niebieskich" w Hiszpanii został wybrany na kapitana drużyny.

Grudziądzanie na przedsezonowym zgrupowaniu w hiszpańskim Lloret de Mar przebywali od 19 do 26 lipca. Oprócz treningów rowerowych i ogólnorozwojowych zawodnicy GKM-u poświęcali czas na wspólną integrację i rozmowy o zbliżających się wyzwaniach w sezonie 2024. Jednym z elementów był wybór kapitana drużyny przez startem sezonu 2024.

Jak się okazało drużyna wybrała najbardziej doświadczonego w talii trenera, Roberta Kościechy - Jasona Doyle'a.

Byłem bardzo zaskoczony tym, że zostałem kapitanem, ale cieszę się z tego, że jestem częścią tego zespołu. Oczywiście bycie kapitanem drużyny to zaszczyt i chciałbym pomóc najlepiej jak umiem - tak skomentował swoją nominację Australijczyk.

Jason Doyle poprzedni sezon spędził w Wilkach Krosno, z którymi spadł na pierwszoligowe tory. W 2017 roku został Indywidualnym Mistrzem Świata na żużlu. Jak poradzi sobie w Grudziądzu? Zapraszamy do dyskusji!

Sonda
Czy Jason Doyle będzie dużym wzmocnieniem GKM-u Grudziądz?

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Trzaskowski uczy dzieci. Prezydent w przedszkolu na lekcji angielskiego