bartkowiak w gkm

i

Autor: GKM Grudziądz (Mariusz Nasieniewski) Formację juniorską prócz Mateusza Bartkowiaka będą tworzyli Kacper Łobodziński oraz Denis Zieliński

GKM Grudziądz ma nowego juniora! Mateusz Bartkowiak wypożyczony na rok

2021-02-09 16:44

Działacze GKM-u Grudziądz zakontraktowali trzeciego juniora na sezon 2021. Do kadry trenera Janusza Ślączki dołączył na zasadzie rocznego wypożyczenia ze Stali Gorzów, Mateusz Bartkowiak.

Nowy nabytek grudziądzkiego klubu będzie trzecim juniorem w kadrze żółto-niebieskich obok Denisa Zielińskiego i Kacpra Łobodzińskiego.

Witamy Mateusza Bartkowiaka w naszej drużynie. Długo walczyliśmy o to, aby go pozyskać i wzmocnić kadrę młodzieżowców. Na szczęście udało się i mamy nadzieję, że zaowocuje to dobrymi wynikami na torze. Wiemy, że zawodnik posiada spory potencjał i będziemy chcieli to wykorzystać. Moim zdaniem Mateusz potrzebuje jednego stabilnego sezonu bez kontuzji ze sporą ilością startów, aby pokazać umiejętności i pełnię swoich możliwości, na co mocno liczymy – mówi na łamach klubowej strony Marcin Murawski, prezes GKM-u Grudziądz.

ZOBACZ TEŻ - GKM Grudziądz ma nowych sponsorów tytularnych. Po wielu latach zmienia się nazwa [AUDIO]

Ubiegły sezon nie był zbyt udany dla młodego Bartkowiaka. 14 lipca podczas zawodów Ligi Juniorów PGE Ekstraligi w Grudziądzu zanotował makabryczny upadek, po którym musiał pauzować niemal do końca rozgrywek. Na tor zdołał powrócić dopiero w październiku.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Zgrupowanie GKM Grudziądz