bogdan grudziadz

i

Autor: Screen/Facebook Fundacja ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili 59-latek nawiązywał kontakty z 13-latkami

Obnażał się przed nastolatkami

Fundacja ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili w Grudziądzu. Przyjechali do 58-letniego Bogdana

2023-06-09 9:54

Królowo, serduszko, aniołku, kochana - w taki sposób 58-letni Bogdan z Grudziądza zwracał się do nastolatek, z którymi nawiązywał kontakty w internecie. W czwartek (8 czerwca) przyjechali do niego działacze z Fundacji ECPU Polska: Łowcy Pedofili.

Przedstawiciele fundacji zdemaskowali 58-latka, który w internecie nawiązywał kontakty z nastolatkami. Zazwyczaj bywały to 13-letnie dziewczynki.

Błagał, by mu odpisywały. Przyznał, że fascynuje go, że są "nietkniętymi, niewinnymi dziewicami i cudem natury". Tłumaczył czym jest cnota. Spamował w poetyckim stylu, wygłaszał peany na temat ich nieskazitelnej urody, by po kilku miesiącach pokazać na co go stać - przekazuje Alex z Fundacji ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili.

Wśród internetowych ofiar Bogdana pojawiła się 12-latka - wabik fundacji. Korespondencja trwała blisko 7 miesięcy. W międzyczasie 58-latek prowadził podobne konwersacje z trójką innych dziewczynek (w wieku od 11 do 13 lat).

wiadomy swoich chorych preferencji: "nie mam zamiaru być wzięty za ped...la lub zbo..eńca. Nie chcę być podejrzany o pisanie z nieletnią". Dlatego też podawał różne miejsca zamieszkania. Upewniał się, że nie powiedzą nikomu. Prosił, by nie przypominały mu swojego wieku. "Błagam nie pisz mi już o swoim wieku. Traktuję cię jak dorosłą kobietę" - opisuje przedstawiciel fundacji.

11-latkę uraczył wideoczatem. W trakcie nagrania pokazywał jak się "zadowala". Twierdził, że to go kręci. 

Dodał że jest mu dobrze, gdy patrzy na ich fotki i robi sobie wtedy "boski" masaż. Zachęcał do takiego relaksu. Rozdawał liczne pliki, przedstawiające "zabawy dla dorosłych" i miejsca intymne kobiet. Uświadamiał jak powstaje życie - pisze Alex.

W rewanżu od nastolatek oczekiwał podobnych zdjęć i filmów. Fantazjował o współżyciu i całowaniu ich w różne części ciała.

Szczegółowo, krok po kroku opisywał te czynności - dodaje przedstawiciel fundacji ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili.

58-letni Bogdan z Grudziądza ostatecznie trafił w ręce policjantów. Obecnie trwają czynności wyjaśniające.

Cały film dostępny jest w mediach społecznościowych fundacji.

Mężczyzna został zatrzymany z artykułu 200 Kodeksu Karnego. Dotyczy on seksualnego wykorzystania małoletniego poniżej 15 lat. Grozi za to od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl