Akcja dla Dominiki

i

Autor: Facebook / OSP Boguszewo Akcja dla Dominiki

Pomoc

Festyn charytatywny dla Dominiki Urban. To policjantka i druhna OSP w Boguszewie

2024-06-07 9:28

"Razem dla Dominiki" - pod takim hasłem w Boguszewie odbędzie się impreza charytatywna dla Dominiki Urban. Kobieta w listopadzie 2022 roku uległa wypadkowi. Teraz walczy o powrót do zdrowia.

Dominika Urban w listopadzie 2022 roku wypadła z okna. W bardzo ciężkim stanie trafiła do szpitala, gdzie lekarze stoczyli walkę o jej życie. Później trafiła do kliniki "Budzik" w Olsztynie, gdzie przebywała w śpiączce. Po roku kobieta wybudziła się i teraz walczy o powrót do zdrowia.

Chcemy, by Dominika wróciła do sprawności. Stąd pomysł na to by wesprzeć ją i jej rodzinę w tej drodze. Odwiedzałyśmy Dominikę w klinice "Budzik", wierząc że się wybudzi - mówi na łamach Gazety Pomorskiej Renata Zgardowska.

Zbiórka środków, które z pewnością pomogą w walce o powrót do zdrowia dla Dominiki odbędzie się m.in. na dużym festynie charytatywnym, który już jutro (8 czerwca) zaplanowano na boisku w Boguszewie (gm. Gruta, powiat grudziądzki). Organizują go druhny z OSP w Boguszewie oraz policjanci.

Imprezę rozpocznie bieg na 1 kilometr. Wpisowe 20 zł (dorośli) i 10 zł (dzieci) w dniu zawodów, w biurze które będzie czynne od godz. 11. Dla pierwszych 150 osób będą medale pamiątkowe. Start biegu o godz. 12 na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej w Boguszewie.

W programie imprezy także:

  • zamki i zjeżdżalnie dmuchane
  • pokazy strażaków i policjantów
  • Akademia Spryciarza
  • stoiska kół gospodyń wiejskich, stowarzyszeń gminnych
  • Pokazy Wrak Race z Boguszewa
plakat dominika

i

Autor: Nadesłane Oficjalny plakat wydarzenia

Dominikę w walce o jej powrót do zdrowia można wesprzeć także na jej zbiórce w Fundacji AVALON. Link dostępny TUTAJ

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Emilia Korolczuk potrzebuje pomocy. Zwróciła się do internautów!