evolet grudziadz

i

Autor: Nadesłane / CKT w Grudziądzu Zespół Evolet powstał ponad dekadę temu w Grudziądzu

Evolet zagra dla grudziądzan! Koncert już dzisiaj na Rynku Głównym

2022-08-27 14:45

Przed nami kolejna odsłona festiwalu "Lato na Starym Mieście". Tym razem na Rynku Głównym w Grudziądzu wystąpi lokalna formacja rockowa "Evolet". Początek koncertu o godzinie 19.

Zespół Evolet powstał ponad dekadę temu w Grudziądzu, rodzinnym mieście tworzących go muzyków. Twórczość zespołu to mieszanka gitarowego brzmienia, ciekawych melodii oraz mocnego damskiego wokalu podlana klimatycznym sosem melancholii.

Stylistycznie porusza się po wielu rejonach muzycznych: od metalu, przez orkiestrowe instrumentacje aż po utwory akustyczne. Evolet dzielił scenę z takimi tuzami klimatycznego grania jak Closterkeller czy Artrosis. Zespół nagrał zbierający dobre recenzje mini-album „Ten, który był…”

Aktualnie ekipa promuje nowy singiel o tajemniczym tytule „Znieczulona”.

Początek koncertu na Rynku Głównym w Grudziądzu od godziny 19. Wstęp wolny. W razie niepogody impreza zostanie przeniesiona do klubu "Akcent".

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Mały Henio potrzebuje pomocy. Koncert charytatywny w domu pomocy społecznej w Pruszkowie