Strefa kibica

Euro 2024. Radzyń Chełmiński wspiera polskich piłkarzy! Dzisiaj kolejny mecz

2024-06-25 11:29

W Radzyniu Chełmińskim koło Grudziądza regularnie organizowana jest strefa kibica. Mieszkańcy wspólnie oglądają mecze Polaków. Na eska.pl zobaczycie zdjęcia ze spotkania Polska - Austria.

Atmosfera w hali sportowej w Radzyniu Chełmińskim była gorąca. I to mimo przegranego meczu przez Polaków z Austrią 1:3. "Biało-czerwoni" stracili wówczas szansę na wyjście z grupy. Mimo wszystko kibice nie żałują spędzonego czasu!

Myślę, że to był doskonały początek wakacji i miło spędzony czas. Cieszę się, że aż tyle osób było z nami - mówi Justyna Rosada, dyrektor Miejsko - Gminnej Biblioteki Publicznej w Radzyniu Chełmińskim.

Dzisiaj (25 czerwca) ostatni mecz Polaków na Euro 2024. Podopieczni Michała Probierza zmierzą się z Francją. Początek o godzinie 18. Kibice z Radzynia Chełmińskiego także i tym razem będą mogli spotkać się na wspólnym oglądaniem tego spotkania.

Zaczynamy o 16:30 zajęciami dla dzieci - informuje Alicja Sowińska-Piłat.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Magda Stysiak opowiada o sukcesie w Lidze Narodów