reka grudziadz

i

Autor: Łukasz Piekarski Z członkami stowarzyszenia "Niewidzialna ręka" spotkaliśmy się w Parku Miejskim

Działalność w Grudziądzu rozpoczęło stowarzyszenie „Niewidzialna ręka” [AUDIO]

2020-10-21 23:57

Grupa nieformalnie działa już od końcówki ubiegłego roku. To właśnie członkowie „Niewidzialnej ręki” stoją za wydanym na przełomie 2019 i 2020 roku charytatywnego kalendarza motywem grudziądzkich sportowców.

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w boksie - Start Grudziądz

Grupa na razie składa się z siedmiu osób. W przyszłości grono chętnych do pomocy wolontariuszy może się powiększyć. Każdy kto ma czas i chęci do działania może się do stowarzyszenia zapisać.

Zapraszamy do kontaktu przez naszego fanpage – mówi Adam Wydra, jeden z założycieli stowarzyszenia.

ZOBACZ TEŻ - W Zakładzie Karnym zbierano nakrętki dla chorych dzieci

QUIZ: Czy znasz tabliczkę mnożenia? Sprawdź!

Pytanie 1 z 15
2x6 to:

„Niewidzialna ręka” - co mają w planach?

Stowarzyszenie ledwo zawiązało się formalnie, a już podjęło pierwsze działania. Do końca października członkowie „Niewidzialnej ręki” zbierają zabawki, artykuły szkolne, tostery i sandwiche dla najmłodszych pacjentów z bydgoskiej onkologii.

Chcemy prowadzoną przez nas zbiórką umilić im nieco czas w szpitalu – mówi Bożena Wegner-Świderska, członek stowarzyszenia „Niewidzialna ręka”.

Jeśli jesteście chętni do włączenia się w inicjatywę – piszcie na fan page stowarzyszenia. Dostępny jest pod poniższym linkiem.

STOWARZYSZENIE NIEWIDZIALNA RĘKA

Na tym nie koniec działań. Przygotowywana jest również druga edycja grudziądzkiego kalendarza charytatywnego. Jego tematyka na razie owiana jest tajemnicą.

Ponownie przedstawimy grudziądzanom ciekawych ludzi i ich sukcesy. Wszystkiego dowiemy się w swoim czasie – dodaje Adam Wydra.

Stowarzyszenie o swoich działaniach na bieżąco informuje za pośrednictwem wspomnianych wcześniej mediów społecznościowych.

Posłuchaj członków nowego stowarzyszenia charytatywnego w Grudziądzu "Niewidzialna ręka"