ciepla woda grudziadz

i

Autor: Pixabay Przerwa potrwa niespełna dwie doby

Dwa dni bez ciepłej wody. Opec w Grudziądzu zapowiada utrudnienia

2021-07-01 0:10

OPEC w Grudziądzu informuje, że od dnia 06.07.2021 roku od godz. 0:00 do dnia 08.07.2021 roku do godz. 24:00 nastąpi przerwa w dostawie ciepła systemowego. W związku z tym - nie będzie m.in. dostępu do ciepłej wody.

Brak dostaw ciepła odczują mieszkańcy Grudziądza korzystający z ciepła systemowego.

Od dnia 06.07.2021 roku od godz. 0:00 do dnia 08.07.2021 roku do godz. 24:00 nastąpi planowana przerwa w dostawie ciepła - czytamy w komunikacie spółki.

ZOBACZ TEŻ - Kursowanie tramwajów w Grudziądzu zostanie wstrzymane. Pasażerów czeka sporo zmian

Z czego będą wynikały utrudnienia?

Czasowe wyłączenie dostaw ciepła jest niezbędne do przeprowadzenia prac na sieci ciepłowniczej w obrębie źródła ciepła „Elektrociepłownia Łąkowa”. Prace obejmują szereg działań inwestycyjno-remontowych. Zaplanowane w tym roku prace wpłyną nie tylko na poprawę bieżącego działania systemu ciepłowniczego, ale w wyniku działań profilaktycznych ograniczą w przyszłości ilość przerw w dostawach ciepła.

Wszelkie remonty i modernizacje przeprowadzamy z myślą o naszych Odbiorach, aby mogli cieszyć się ciepłem systemowym każdego dnia - dodaje spółka w swoim komunikacie.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Igrzyska TOKIO 2020. Komu kibicować [Lewandowski, Fajdek, Lisek, Andrejczyk, Ennaoui] | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #25