stadion gkm

i

Autor: Radio Eska Mecz w najbliższą niedzielę (14 kwietnia)

Żużel

Duże zainteresowanie meczem GKM-u Grudziądz. Bilety szybko znikają

2024-04-09 12:35

Bilety na inauguracyjny mecz Zooleszcz GKM-u Grudziądz z mistrzami Polski, czyli Motorem Lublin sprzedają się jak świeże bułeczki. Klub poinformował, że nie ma już wejściówek na miejsca siedzące.

Obecnie na mecz z Motorem Lublin dostępne są już jedynie wejściówki stojąco. Miejsca siedzące - jak za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował grudziądzki klub - zostały wyprzedane.

Przypomnijmy - inauguracja PGE Ekstraligi na torze przy Hallera 4 już w najbliższą niedzielę (14 kwietnia) o godzinie 16:30. Zooleszcz GKM Grudziądz podejmie Motor Lublin z Bartoszem Zmarzlikiem na czele.

Tor z licencją

Stadion GKM-u Grudziądz z licencją na duże imprezy. Obiekt przy Hallera 4 w ostatnich dniach oceniany był przez przedstawicieli Międzynarodowej Federacji Motocyklowej FIM. Po pozytywnej ocenie organizacji Wielkiego Finału Drużynowych Mistrzostw Europy i spełnieniu warunków standardu grudziądzki stadion otrzymał licencję, dzięki której przez najbliższe trzy sezony może organizować międzynarodowe turnieje.

Najbliższy już 20 lipca. Wówczas przy Hallera 4 odbędzie się 2 runda Tauron Speedway Euro Championship.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Bartosz Zmarzlik szczerze o najtrudniejszym momencie w drodze po czwarte mistrzostwo świata