Wirtualne drzwi otwarte w gastronomiku już w poniedziałek

i

Autor: http://www.zsgh.eu/

Drzwi otwarte w gastronomiku już w poniedziałek

2021-05-12 14:13

Pandemia wciąż utrudnia organizację różnego rodzaju wydarzeń. Jednym z nich są drzwi otwarte, które mają ułatwić uczniom w wyborze nowej szkoły. Grudziądzki gastronomik po raz kolejny, zaprasza na spacer po szkole w trybie wirtualnym.

Wirtualny spacer po szkole organizuje Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Grudziądzu. Pandemia po raz kolejny uniemożliwia spotkanie się w murach szkoły, należało zatem znaleźć alternatywę. Dzięki prowadzonej transmisji na żywo, młodzież będzie mogła obejrzeć szkołę wewnątrz i poznać ofertę edukacyjną. Transmisja pojawi się na Facebookowej stronie szkoły w poniedziałek (17.05) o godzinie 9:00.

Wirtualne podróżowanie: muzea i zabytki, które można zwiedzać on-line

ZSGH to największa szkoła zawodowa w Grudziądzu. Zapewnia ona szereg różnorodnych kierunków. To tutaj, mogą kształcić się przyszli cukiernicy, kucharze, sprzedawcy czy mechatronicy. W ofercie znajdują się także kierunki, które kończą się tytułem technika, tj. technik przemysłu mody, technik technologii żywności, technik hotelarstwa, technik organizacji turystyki czy technik żywienia i usług gastronomicznych. Szczegóły TUTAJ.

W szkole funkcjonują liczne koła zainteresowań oraz dodatkowe zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego. Ponadto, szkoła dysponuje dużym, nowoczesnym boiskiem, na którym młodzież może rozwijać sportowe pasje. Rekrutacja rusza od przyszłego poniedziałku.