Eska Dowozi

i

Autor: Eska

„ESKA Dowozi w Grudziądzu!”. Ruszyła nasza nowa lokalna akcja z nagrodami dla słuchaczy

2021-05-10 6:48

Wystartowała nasza nowa, lokalna akcja „ESKA Dowozi w Grudziądzu!”. Od poniedziałku 10 maja Słuchacze mogą w niej wygrać wyjątkowe nagrody, które dostarczymy pod same drzwi laureata. Sprawdźcie, co wystarczy zrobić, by je zgarnąć!

Dzięki ”ESKA Dowozi” słuchacze Radia ESKA Grudziądz 90,6 FM będą mieli możliwość wygrania wyjątkowych ESKA Boxów z pomarańczowymi nagrodami oraz czegoś smacznego od lokalnego partnera gastronomicznego akcji. Nagrody będą dostarczane pod same drzwi laureata bezpośrednio przez ekipę Radia ESKA.

Relacji z ESKA Dowozi będzie można posłuchać na antenie ESKI Grudziądz. Materiały z akcji będą również publikowane na ESKA.pl oraz w kanałach social media

Łącznie podczas 3 tygodni zabawy nagrodzonych zostanie 15 słuchaczy z Grudziądza i okolic

Osoby, które będę zainteresowane udziałem w akcji, mogą zgłaszać się na dowozi.eska.pl. Konkurs potrwa do 28 maja.

ESKA Dowozi w Twoim mieście! O co chodzi w akcji?

Radio ESKA to nadająca w 41 miastach, największa sieć radiowa w Polsce i lider słuchalności w segmencie young urban. ESKA dociera dziennie do 3 mln słuchaczy

Radio ESKA to zdecydowanie najpopularniejsza polska stacja radiowa w social media – lubi nas 1,9 mln na Facebooku, obserwuje 190 tys. na Tik Toku i 130 tys. na Instagramie.

Radio ESKA to hity na czasie, najgorętsze kawałki, energetyczni prowadzący i najlepsze konkursy. To także najświeższe newsy z kraju i Twojego miasta.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Pierwszą laureatką została Karolina, która wypełniła formularz zgłoszeniowy na eska.pl i zaprosiła nas do swojego domu. Wpadliśmy z wizytą i boxem pełnym pomarańczowych gadżetów Radia Eska do kamienicy na Placu Stycznia. Od Restauracji Bodega w Grudziądzu nasza słuchaczka odebrała catering dietetyczny. Karolina zdradziła nam, że jej mama wygrała kiedyś płytę Stachursky. Było to 15 lat temu. I jak się okazało, właśnie tamten fakt był dla Karoliny motywacją, by i ona sama wreszcie coś od nas dostała.

Posłuchaj relacji z odwiedzin u Karoliny w Grudziądzu