flak olimpia grudziadz

i

Autor: Olimpia Grudziądz Mateusz Flak (na zdjęciu) został wypożyczony do Odry Wodzisław Śląski

Drobne przetasowania w kadrze Olimpii Grudziądz

2022-02-08 14:13

Zmiany w Olimpii Grudziądz. Kadrę „Biało-zielonych” wzmocniło jak na razie trzech zawodników. Kolejna dwójka opuściła już klub z Piłsudskiego 14.

Z grudziądzkim klubem pożegnali się jak dotąd głównie młodzi zawodnicy. Jako pierwszy na wypożyczenie udał się Mateusz Flak. 19-letni pomocnik wiosnę spędzi w Odrze Wodzisław Śląski.

Do Bałtyku Koszalin na zasadzie transferu definitywnego przeniósł się z kolei Rafał Kruczkowski. 23-latek jesienią wystąpił w czterech meczach w barwach Olimpii.

Wzmocnienia w obronie

W grudziądzkim zespole pojawił się obrońca Błażej Klimek. 21-latek do Olimpii trafił z Błękitnych Stargard. Ostatnim nabytkiem „Biało-zielonych” jest 19-letni golkiper, Patryk Prange z Warty Poznań.

Wcześniej grudziądzki zespół wzmocnił były napastnik Polonii Środa Wielkopolska, Hubert Antkowiak.

Debiut młodzieżowca

Za nami mecz towarzyski reprezentacji Polski do 17 z rówieśnikami z Norwegii. 18 minut w tym spotkaniu zaliczył młodzieżowiec grudziądzkiego zespołu, Szymon Doba. 16-letni napastnik otrzymał powołanie do kadry narodowej na zgrupowanie w Hiszpanii.

Drugi mecz z Norwegią odbędzie się 10 lutego.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Lewandowski na wakacjach składa życzenia z okazji urodzin SE