targi grudziadz

i

Autor: Nadesłane / Urząd Miejski w Grudziądzu Targi dawniej odbywały się w hali GKS Olimpia

Edukacja

Do Grudziądza wracają targi edukacyjne. Oferty przedstawią licea i technika

2023-04-18 9:59

Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa - do Grudziądza powracają targi edukacyjne. Ósmoklasiści z miasta i okolic poznają na nich oferty szkół średnich (technika, licea oraz zawodówki). Wydarzenie potrwa przez dwa dni - 19 i 20 kwietnia.

Targi rozpoczną się w środę, 19 kwietnia, o godzinie 9.00 w hali widowiskowo-sportowej na osiedlu Lotnisko. Będzie to ich XIV edycja. Wydarzenie powraca po dwuletniej przerwie związanej z pandemią COVID-19.

Tegoroczne targi szkół średnich będą odbywały się przez dwa dni, 19-20 kwietnia, w godzinach od 9.00 do 14.00.

Absolwenci szkół podstawowych będą mieli okazję, aby w jednym miejscu zapoznać się z ofertą kształcenia poszczególnych szkół ponadpodstawowych, a także zaczerpnąć informacji i opinii o danej placówce. Spotkanie skierowane jest także do młodzieży z okolicznych gmin - mówi Emilia Augustynowicz z Urzędu Miejskiej w Grudziądzu.

Targi edukacyjne szkół średnich to jedno z największych wydarzeń, które skupia lokalne placówki ponadpodstawowe w jednym miejscu. Wcześniej wydarzenie organizowane było m.in. w hali sportowej GKS Olimpii.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl