Michael Jepsen Jensen

Autor: Facebook / GKM Grudziądz Michael Jepsen Jensen

Żużel

Deszcz przerwał mecz w Lublinie. GKM Grudziądz z wysoką porażką na terenie mistrzów Polski!

2024-06-10 6:00

Bez niespodzianki, ale z kilkoma pozytywnymi akcentami. Żużlowcy GKM-u Grudziądz przegrali na wyjeździe z Motorem Lublin 20:40. Spotkanie przerwano po 10 biegach z powodu intensywnego deszczu.

Jeśli chodzi o wynik końcowy to nie było niespodzianki. Zawody zostały zakończone po 10 biegach. Orlen Oil Motor Lublin pokonał ZOOleszcz GKM Grudziądz 40:20.

Udany powrót do PGE Ekstraligi zaliczył Michael Jepsen Jensen, który pokonał m.in Bartosza Zmarzlika.