Damian Vu Than

i

Autor: Łukasz Piekarski Damian Vu Than

Piłka nożna

Damian Vu Than z Olimpii Grudziądz: Naszą aspiracją jest gra o trzy punkty

2023-09-01 16:12

Przed Olimpią Grudziądz kolejny mecz ligowych i szansa na trzy oczka. Rywalem "Biało-zielonych" będzie Skra Częstochowa. O kilka zdań przed rozpoczęciem spotkania poprosiliśmy młodego pomocnika klubu z Piłsudskiego 14, Damiana Vu Thana.

Łukasz Piekarski (Radio Eska): Cofnijmy się na początku w czasie o kilka dni. Czy jesteście zadowoleni z punktu w Chojnicach, czy jednak żałujecie, że nie udało się zgarnąć pełnej puli?

Damian Vu Than (Olimpia Grudziądz): Wiadomo, że gdzieś tam ambicje drużyny i moje są takie, żeby zawsze zdobywać trzy punkty. Mieliśmy swoje sytuacje, mogliśmy zwyciężyć w tamtym meczu. Mimo wszystko uważam, że trzeba szanować to jedno oczko w tabeli.

Całej rozmowy z młodym pomocnikiem Olimpii posłuchacie poniżej:

Wywiad z młodym pomocnikiem Olimpii Grudziądz, Damianem Vu Thanem. Posłuchaj:

Olimpia Grudziądz ze Skrą Częstochowa zmierzy się już jutro (2 września) na stadionie przy Piłsudskiego 14. Początek zaplanowano o godzinie 14.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl