autobusy grudziadz zmiany

i

Autor: Radio ESKA Czeka nas kilka zmian w kursowaniu autobusów

Czasowe zmiany w komunikacji miejskiej

2022-04-07 15:29

W najbliższych dniach dojdzie do czasowych zmian w kursowaniu miejskich autobusów. Chodzi o zbliżające się Święta Wielkanocne oraz organizowaną na terenie Grudziądza drogę krzyżową.

W dniach 14, 15 oraz 19 kwietnia komunikacja miejska kursować będzie jak w dni powszednie, wolne od zajęć szkolnych. Zmiany mają ze zbliżającymi się świętami wielkanocnymi.

To jednak nie koniec utrudnień. Kolejne zaplanowano już na jutro (8 kwietnia). Między godziną 16 a 18 z opóźnieniem mogą kursować pojazdy linii 3, 12, 18, 19 i 22. Powodem będzie częściowo wstrzymany ruch w okolicach ulicy Paderewskiego i Karabinierów, gdzie w tym czasie organizowana będzie miejsca droga krzyżowa.​

Zmiany czekają także na pieszych w obrębie ulic Toruńskiej i Al. 23 stycznia. Również jutro (8 kwietnia) wyłączony z użytku zostanie tymczasowy chodnik przy jezdni wzdłuż Al. 23 Stycznia. Powód? Wykonywanie w tym miejscu nawierzchni z kostki betonowej. W zamian udostępniony zostanie do ruchu ciąg pieszy zlokalizowany wzdłuż Al. 23 Stycznia pomiędzy zapleczem budowy firmy Strabag a placem budowy budynku Inkubatora Przedsiębiorczości.

przejscie plac stycznia

i

Autor: Łukasz Piekarski Po zakończonych pracach organizacja ruchu wróci do poprzedniego stanu

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

ESKA XD #045 - FIT PRANK, ECO DRIVING, FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA, MICHNIEWICZ