mpgn budynek

i

Autor: Radio Eska Do ostatniego przetargu ogłoszonego przez MPGN stanęły dwie firmy

Co z remontem elewacji Domu Korzeniewskich w Grudziądzu? Jest decyzja w sprawie przetargu

2023-01-26 12:50

Dom Towarowy Korzeniewskich poczeka na remont elewacji. Właściciel obiektu, czyli spółka Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami z Grudziądza unieważniła ostatni przetarg.

Najtańsza oferta - złożona w przetargu - przekraczała zaplanowane środki o niespełna 800 tysięcy złotych.

Spółka unieważniła postępowanie przetargowe na remont elewacji budynku przy ul. Rynek 22-24 (przyp. red. Dom Towarowy Korzeniewskich). Kolejny przetarg zostanie ogłoszony w najbliższym czasie - mówi Jagoda Szczerbowska z biura zarządu spółki.

Jeszcze do niedawna wydawało się, że MPGN dołoży brakującą kwotę do najtańszej oferty w przetargu. Jak się okazuje - spółka nie podjęła decyzji w sprawie zwiększenia puli środków na tę inwestycję.

W związku z dynamiczną sytuacją na rynku budowlanym spółka po rozpatrzeniu otrzymanych ofert podejmie stosowne decyzje w sprawie zwiększenia środków na to zadanie - dodaje Jagoda Szczerbowska.

Aktualnie pracownicy spółki przygotowują projekt wnętrza obiektu. Dokument jest już na ukończeniu.

dom korzeniewskich

i

Autor: Nadesłane / MPGN w Grudziądzu Wizualizacja projektowa Domu Korzeniewskich

Na razie nie wiadomo - kiedy dokładnie Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami rozpisze kolejny przetarga na remont elewacji Domu Korzeniewskich.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Ukradli panu Stanisławowi wózek, bo nie chcieli iść pieszo