mks wygrana

Autor: Kamil Danielewicz / Nadesłane Oskar Orzłowski (na zdjęciu) pewnie wykorzystywał rzuty karne

Piłka ręczna

Ciężki mecz MKS-u Grudziądz! O losach spotkania z Wybrzeżem Gdańsk zdecydowała druga połowa

2024-10-26 19:25

Zwycięstwo po ciężkim boju. Tak w skrócie można opisać sobotni pojedynek MKS-u Bodega Grudziądz z Wybrzeżem Gdańsk. Podopieczni trenera Sebastiana Rumniaka wygrali 31:26.

Grudziądzanie na prowadzenie wyszli już po kilku pierwszych minutach. Młodzi zawodnicy z Gdańska zdołali jednak odrobić stratę i nawet wyjść na 3-4 bramkowe prowadzenie. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się remisem 19:19.

Po zmianie stron grudziądzanie zaczęli grać lepiej - szczególnie w defensywie. Przełożyło się na liczbę 7 straconych bramek.

Szczypiorniści MKS-u Bodega Grudziądz zwyciężyli z Wybrzeżem Gdańsk przed własną publicznością 31:26.

Pomeczowe wypowiedzi

Na eska.pl posłuchacie pomeczowych komentarzy od Pawła Kruszewskiego i Sebastiana Rumniaka z MKS-u Bodega Grudziądz.

Mówi Paweł Kruszewski, zawodnik MKS-u Bodega Grudziądz. Posłuchaj:
Mówi Sebastian Rumniak, trener MKS-u Bodega Grudziądz. Posłuchaj:

Pucharowa rywalizacja

Przed grudziądzkim zespołem krótka przerwa w rozgrywkach ligowych. Kolejny mecz w Kwidzynie dopiero w weekend 16-17 listopada. Wcześniej jednak MKS zagra w Pucharze Polski.

Tam w pierwszej rundzie eliminacyjnej zespół trenera Rumniaka zmierzy się na wyjeździe z Jeziorakiem Iława. Mecz 30 października o godzinie 20.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]