policja

i

Autor: Radio Eska To 39-letnia mieszkanka powiatu grudziądzkiego

Tragedia w okolicy

Ciało kobiety wyłowili z Wisły. Policja z Kwidzyna przekazała nowe informacje

2023-06-02 9:47

Kwidzyńscy policjanci ustalili tożsamość kobiety, której zwłoki znaleziono w korycie rzeki Wisła na wysokości gm. Sadlinki. Zmarłą okazała się 39-letnia mieszkanka powiatu grudziądzkiego.

Funkcjonariusze z Kwidzyna poinformowali o przełomie w tej wstrząsającej sprawie i jednocześnie podziękowali wszystkim tym, którzy zaangażowali się w nią poprzez udostępnianie komunikatu. Pisał o nim SE z Trójmiasta - TUTAJ

Ubrana była w tunikę w kolorze czarnym z nieczytelnym napisem w kolorze żółtym na wysokości klatki piersiowej, spodnie w kolorze czarnym z pasem-ściągaczem ciążowym koloru czerwono-czarnego, kurtkę ortalionową w kolorze czarnym z napisem na kapturze „Pit Bull West Coast”, buty sportowe w kolorze czarnym z niebieskimi wstawkami marki Reebok - przekazywała asp. Anna Filar, oficer prasowa KPP w Kwidzynie.

Do funkcjonariuszy zgłosiła się osoba, która potwierdziła tożsamość młodej kobiety.

Kwidzyńscy policjanci ustalili tożsamość kobiety, której zwłoki znaleziono w korycie rzeki Wisła na wysokości gm. Sadlinki. Zmarłą okazała się 39-letnia mieszkanka powiatu grudziądzkiego - poinformowała w zaktualizowanym komunikacie policjantka z Kwidzyna.

Cały czas trwa śledztwo pod nadzorem prokuratora. Więcej informacji uzyskamy najpewniej po wynikach sekcji zwłok. Na ten moment policjanci nie przesądzają, jak długo ciało 39-latki było w wodzie.

Kobieta prawdopodobnie była w ciąży.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Szymon Jadczak : nie boją się chodzić na mecze Wisły. 4 tysiące kiboli krzyczało moje nazwisko