parkrun grudziadz

i

Autor: Nadesłane / Parkrun Grudziądz Bieg odbędzie się na dystansie 5 km

Charytatywny parkrun w Grudziądzu. Chodzi o pomoc dla małej Victorii

2023-03-10 0:54

Spędzą aktywnie czas i pomogą Victorii. Jak w każdą sobotę, biegacze z Grudziądza i okolic spotkają się by pokonać 5 kilometrów leśnymi ścieżkami. Tym razem, event przepłynie w charytatywnej atmosferze.

Do przebiegnięcia kolejne pięć kilometrów leśnymi ścieżkami. Przed nami parkrun. Tym razem z motywem charytatywnym. 

Będziemy zbierali pieniążki dla Victorii. Dziewczynka potrzebuje specjalistycznej operacji wzroku. Chcemy pomóc Victorii w dojściu do zdrowia, aby mogła realizować swoje marzenia. Uczestnicy parkrunu będą mogli wrzucić coś od siebie do puszki, a osoby, które nie pojawią się 11 marca na starcie mogą dołożyć się do zbiórki prowadzonej w sieci - mówi Jacek Gruszeczka koordynator Parkrun Grudziądz. 

Zbiórka w sieci prowadzona jest TUTAJ

Dziewczynka musi przejść szereg kosztownych operacji, które odbywają się tylko w Rosji.

Sobotnie pięć kilometrów smakować będzie jeszcze lepiej, gdy przy okazji weźmiemy udział w akcji charytatywnej. Rzecz jasna każda złotówka trafi na konto małej Victorii. Mamy także przygotowane inne niespodzianki. Spośród uczestników, którzy wrzucą coś do puszki rozlosujemy cztery puchary - dodaje Jacek Gruszeczka.

Spotkanie Parkrun jak zawsze - w sobotę o godzinie 9. Zbiórka na parkingu leśnym przy rondzie Popiełuszki w Grudziądzu.

Historię małej Victorii poznacie także zaglądając na jej profil na FACEBOOKU.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl