ckz jubileusz

i

Autor: Łukasz Piekarski Centrum Kształcenia Zawodowego

Edukacja

Centrum Kształcenia Zawodowego ma już 20 lat! Otwarcie nowoczesnej Akademii CNC

2023-09-23 11:13

Od 20 lat uczą nowoczesnych technologii. Swój jubileusz obchodzi Centrum Kształcenia Zawodowego. Z pracowni, wykwalifikowanej kadry i sprzętu korzystają uczniowie ze szkół branżowych, ale nie tylko. Posłuchaj relacji na eska.pl.

Nowoczesnej technologii uczą tam od dwóch dekad. Centrum Kształcenia Zawodowego w Grudziądzu obchodzi swój okrągły jubileusz 20-lecia. Z pracowni, wykwalifikowanej kadry i nowoczesnego sprzętu korzysta obecnie blisko pół tysiąca grudziądzkich uczniów.

Z naszych pracowni korzystają uczniowie Zespołu Szkół Mechanicznych, Zespołu Szkół Technicznych, czy też Zespołu Szkół Rolniczych. Kształcimy jednak nie tylko młodzież, ale także pracowników branżowych - mówi Artur Mach, dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego w Grudziądzu.

Podczas konferencji z okazji jubileuszu placówki otwarto przy współpracy z partnerami nowoczesną akademię CNC. Więcej dowiecie się z poniższej relacji, którą przygotował nasz reporter:

Jubileusz 20-lecia Centrum Kształcenia Zawodowego w Grudziądzu. Posłuchaj relacji:
cnc grudziadz

i

Autor: Facebook / Maciej Glamowski Prezydent Grudziądza Akademia CNC w Grudziądzu

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Psy myśliwskie opanowały bydgoski Myślęcinek