Boso przejdą przez Grudziądz. Posłuchaj zapowiedzi wydarzenia!

Boso przejdą przez Grudziądz. Przy okazji zagrają na nietypowych instrumentach. Wydarzenie odbędzie się już po raz trzeci. Zapowiedzi posłuchacie na eska.pl.

boso grudziadz
Autor: Łukasz Piekarski Boso przejdą przez Grudziądz już po raz trzeci

Wydarzenie odbędzie się 12 maja (w niedzielę). Zbiórka o 14:14 w Parku Miejskim koło Leśniczówki.

Śpiewająco przejdziemy boso na Rynek Główny. Jeszcze w trakcie naszej zbiórki będziemy uczyli się piosenek - zachęca Monika Chełminiak z Fundacji Jedna Sztuka.

Przy okazji przemarszu – uczestnicy będą zachęcali do chodzenia boso. Jak twierdzą organizatorzy happeningu – to korzystne dla naszego zdrowia.

Jest to taki rodzaj więzi z naturą. Mamy również przekazywane przez ziemię jony ujemne, które są niezbędne dla naszego zdrowia. Niektórzy to nazywają po prostu uziemieniem. Ja osobiście bardzo zachęcam do chodzenia boso, szczególnie po trawie - dodaje nasza rozmówczyni.

Więcej o wydarzeniu w rozmowie poniżej:

Mówi Monika Chełminiak, organizatorka wydarzenia. Posłuchaj:

A tak było przed rokiem:

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]