Autor: Pixabay Bez bramek na meczu w Toruniu

Sparingowe granie

Bez bramek w Toruniu. Olimpia Grudziądz zremisowałą z Elaną

2024-02-03 14:00

Piłkarze Olimpii Grudziądz zremisowali bezbramkowo z III-ligową Elaną Toruń. To był czwarty mecz kontrolny "Biało-zielonych" przed rundą wiosenną na drugoligowych boiskach.

Do przerwy na boisku przy ul. Przy Skarpie 2A nie oglądaliśmy bramek.

Olimpia najlepszą okazję do zdobycia zwycięskiej bramki miała w końcówce spotkania. W 80' minucie arbiter spotkania podyktował rzut karny dla grudziądzkiego zespołu. Z jedenastu metrów pomylił się jednak Szymon Krocz. Strzał napastnika "Biało-zielonych" zatrzymał golkiper Elany.

Olimpia Grudziądz: (I połowa) Kacper Górski - Bartosz Zbiciak, Damian Kostkowski, Rafał Kobryń, Iwan Ciupa, Dominik Frelek, Kacper Cichoń, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Patryk Czarnowski. (II połowa): Filip Chadała - Oskar Sikorski, Damian Kostkowski, zawodnik testowany, Kamil Kurowski, Kacper Jarzec, Konrad Gutowski, Kacper Cichoń (67 zawodnik testowany), zawodnik testowany (67 Damian Vũ Thành), Szymon Krocz, zawodnik testowany.

Kolejny sparing Olimpia rozegra 10 lutego w Bydgoszczy z miejscowym Zawiszą. Początek o 12:30.