sp 13

i

Autor: Łukasz Piekarski Festyn odbędzie się na grudziądzkiej Marinie

Zapowiedź

Będzie tanecznie i kolorowo! Szkoła Podstawowa nr 13 w Grudziądzu organizuje kolejny festyn

2024-05-22 7:59

Będzie kolorowo, głośno i tanecznie. A wszystko w szczytnym celu! Szkoła Podstawowa nr 13 już po raz kolejny na grudziądzkiej Marinie organizuje festyn integracyjny dla wszystkich mieszkańców. Zapowiedzi posłuchacie na eska.pl.

Placówka przy wsparciu darczyńców i swoich przyjaciół zaprasza na kolejny festyn integracyjny. Impreza ponownie zagości na grudziądzkiej Marinie.

Będą miejsca gdzie będzie można się pobawić oraz sprawdzić swoje umiejętności artystyczne. Będziemy mieli również pyszne jedzenie. Posłuchamy także fantastycznych ekip grających - mówi Dorota Weremi, współorganizatorka wydarzenia.

Punktem kulminacyjnym festynu będą licytacje. W tym roku cel zbiórki po raz kolejny związany jest z wyposażeniem szkoły.

Energia nasze dzieci rozpiera. Mamy coraz więcej uczniów. Od czasu kiedy była planowana likwidacja szkoły ich liczba się podwoiła. Potrzebujemy takiej sali, w której dzieciaki mogłyby pozostawić nadmiar swojej energii. To będzie pomieszczenie, w którym znajdą się m.in. flipery, czy też piłkarzyki - dodaje nasza rozmówczyni.

Mówi Dorota Weremi, współorganizatorka wydarzenia. Posłuchaj:

Festyn tradycyjnie odbędzie się na grudziądzkiej Marinie 25 maja. Start o godzinie 11.​ Poniżej plakat wydarzenia z harmonogramem:

plakat festyn

i

Autor: Nadesłane / SP nr 13 w Grudziądzu Oficjalny plakat wydarzenia

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl