Biblioteka Grudziądz

i

Autor: Radio ESKA Gra odbędzie się na początku sierpnia

Będą szukać książek w Grudziądzu. Startuje gra miejska o czytelnictwie

2021-07-16 17:19

Trwają zapisy na sierpniową grę miejską. Podczas zabawy uczestnicy będą musieli odszukać ukrytych w przestrzeni miejskiej książek.

Projektu "Spotkanie na żądanie - odsłona trzecia" jest dofinansowany ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz ze środków gminy-miasto Grudziądz.

Gra odbędzie się w sobotę 7 sierpnia 2021 r. w godz. 10:00-13:00 na terenie Grudziądza. Zabawa jest skierowana do szerokiej publiczności: dzieci, młodzieży, osób dorosłych, seniorów. Można wziąć w niej udział pojedynczo lub w 2-osobowych drużynach. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział pod opieką osoby pełnoletniej.

ZOBACZ TEŻ - Miasto pozbywa się barier architektonicznych. Jest dotacja dla dwóch szkół

Zadaniem uczestników będzie odszukanie ukrytych w przestrzeni miejskiej książek, które staną się własnością znalazcy. Poszukiwanie książek będzie odbywało się na podstawie wskazówek publikowanych na profilu facebookowym oraz wykonywaniu zadań w punktach pośrednich. Do odnalezienia będzie łącznie 10 pakietów. Jeden pakiet będzie zawierał książkę z literatury dziecięco-młodzieżowej oraz dwie książki dla dorosłych - czytamy w komunikacie z miejskiej biblioteki.

Warunkiem udziału w Grze jest posiadanie sprawnie działającego telefonu komórkowego z dostępem do Internetu i czytnikiem kodów QR lub zainstalowaną aplikacją do skanowania kodów. Należy posiadać spersonalizowane konto w serwisie Facebook oraz Kartę Udziału, która zostanie wydana w dniu przeprowadzenia Gry.

Zgłoszenia do Gry przyjmowane są do 30 lipca 2021 r. włącznie:
  • – telefonicznie 56 46 202 01 wew. 25,
  • – za pomocą poczty elektronicznej pod adresem: bibl.czasop@grudziadz.pl,
  • – osobiście w Czytelni Czasopism Biblioteki Miejskiej przy ul. Legionów 28.

Liczba miejsc ograniczona. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowy regulamin gry dostępny na stronie internetowej.

plakat gra grudziadz

i

Autor: Nadesłane Oficjalny plakat wydarzenia

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY