rejs statkiem

i

Autor: Nadesłane / Urząd Miejski w Grudziądzu Pierwszy rejs już 1 maja

Rusza sezon!

Będą rejsy statkiem po Wiśle w Grudziądzu. Na pokład zaprosi "Klaudia"

2024-04-17 8:59

​Z pokładu statku można podziwiać urzekającą panoramę Grudziądza. W rejs po Wiśle tym razem zabierze nas katamaran "Klaudia" z Żeglugi Płockiej. Szczegóły na eska.pl.

Klaudia zabierze nas w niezapomniany rejs po Wiśle. Panoramę Grudziądza będzie można podziwiać z pokładu katamaranu. Armatorem wycieczek ponownie będzie Żegluga Płocka.

Rejsy rozpoczynają się na Marinie, przy ulicy Portowej 8, i odbywają się od środy do niedzieli w godzinach 10:00 - 20:00, przy czym ostatni rejs rozpoczyna się o godzinie 19:00. Pierwszy rejs wypłynie 1 maja - informuje Karol Piernicki, rzecznik ratusza.

Bilety można nabyć u kapitana statku, płatność jest przyjmowana wyłącznie gotówką.

Ceny biletów to 30 złotych za normalny oraz 25 złotych za ulgowy - wymienia przedstawiciel urzędu.

O rejsach statkiem po Wiśle mówi Karol Piernicki, rzecznik ratusza w Grudziądzu. Posłuchaj:

Na pokład katamaranu może wejść maksymalnie 12 osób. Wycieczka potrwa około 30-35 minut. Rejsy będą trwać do 30 września.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Aktor "Rejsu" miał grób za życia. Mogiła Kowalewskiego wymaga sprzątnięcia! Grób Smolenia i aktorek "Znachora" i "Polskich dróg". Niezapomniani.