Nicki Pedersen

i

Autor: Nadesłane / GKM Grudziądz Nicki Pedersen

Żużel

Bartosz Zmarzlik wygrywa IMME w Toruniu. Nicki Pedersen wycofał się z zawodów

2023-04-01 19:49

Za nami jubileuszowa dziesiąta edycja PGE Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi im. Zenona Plecha. W próbie generalnej przed startem ligowego sezonu w Polsce najlepszy okazał się Bartosz Zmarzlik. Nicki Pedersen z GKM-u Grudziądz wycofał się z turnieju.

Dla aktualnego mistrza świata to drugie z rzędu, a czwarte ogólnie zwycięstwo w tych zawodach. Podium uzupełnili Martin Vaculik i Kacper Woryna.

Z toruńskich zawodów tuż przed rozpoczęciem wycofał się Nicki Pedersen. Doświadczony Duńczyk cały czas skarży się na ból pleców po ostatnim upadku w lidze angielskiej (tam także wycofał się ze startów po pierwszym biegu).

Nicki Pedersen ma być jednak gotowy na sobotni (8 kwietnia) mecz z Włókniarzem Częstochowa. Początek zaplanowano na godzinę 20:30.

Miejsce Duńczyka w toruńskich zawodach zajął inny reprezentant GKM-u Grudziądz, Kacper Pludra. Młodzieżowiec "żółto-niebieskich" nie zdołał jednak wywalczyć ani jednego oczka. Zaliczył jeden defekt, jedną taśmę i dwa zera.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Akcja sprzątania brzegów Dunajca w Nowym Sączu