zawody balonowe

i

Autor: Grudziądzki Klub Balonowy W ubiegłym roku zawody balonowe odbyły się dopiero na jesieni

Balony nie polatają w kwietniu nad Grudziądzem. Zawody przełożono na inny termin!

2021-04-18 17:13

XVIII edycja Grudziądzkich Zawodów Balonowych oficjalnie została przełożona. Powodem są przedłużone w naszym kraju obostrzenia sanitarne. Pierwotnie podniebne zmagania miały rozpocząć się 22 kwietnia i potrwać przez trzy dni.

Wstępnie działacze Grudziądzkiego Klubu Balonowego, czyli głównego organizatora zawodów dali sobie czas na podjęcie decyzji do 15 kwietnia. Po tym dniu zapadła ostateczna decyzja. Zawody zostają przesunięte w czasie.

Jesteśmy bogatsi o doświadczenia z zeszłego roku. Wszyscy zawodnicy zdają sobie sprawę, że impreza może zostać przełożona i są na to gotowi - mówi Jacek Lewandowski z Grudziądzkiego Klubu Balonowego.

ZOBACZ TEŻ - Wielka impreza balonowa w Grudziądzu! Nasze miasto zorganizuje turniej dla najlepszych juniorów [AUDIO]

W zeszłym roku wiosenne zawody również zostały przełożone przez rozpoczynającą się wówczas epidemię. Podniebne zmagania odbyły się dopiero jesienią.

W tym roku organizatorzy zapewniają, że są przygotowani by zawody na grudziądzkim niebie rozegrać wcześniej niż w październiku. Sporą szansą jest okres wakacyjny.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Raport z anteny 16.04, godz.10