balony grudziadz

i

Autor: Łukasz Piekarski Klasyfikacja mistrzostw

Walka o medale

Balonowe Mistrzostwa Świata Juniorów w Grudziądzu. Tak wygląda obecna klasyfikacja zawodników

2023-08-24 9:11

W Grudziądzu trwa VI edycja Balonowych Mistrzostw Świata Juniorów. Za nami dwa dni startów zawodników, którzy w naszym mieście walczą o medale. Jak wygląda obecna klasyfikacja?

Zawody potrwają w Grudziądzu do 26 sierpnia. Za nami kolejne konkurencje. Kto prowadzi w podniebnej rywalizacji?

Obecnie liderem klasyfikacji jest pilot z Belgii, Maarten Deleersnyder, który ma na koncie 13 645 punktów. Drugie miejsce zajmuje reprezentant Polski, Jakub Dziedziak - 13 447 oczek. Najniższy stopień podium przypada póki co zawodnikowi z USA, Patrickowi Nilzowi - 13 430 oczek.

W pierwszej dziesiątce jest jeszcze dwóch innych Polaków: 7. miejsce zajmuje Kacper Borkowski - 12 387, a na 10. lokacie znajduje się Piotr Grajek - 11 826 punktów. Pełne wyniki znajdziecie TUTAJ.

Na dzisiaj zaplanowano kolejne loty zawodników oraz piknik połączony z balonową fiestą. O godzinie impreza rozpocznie się na stadionie GKM-u Grudziądz. Wstęp wolny. Poniżej harmonogram całego wydarzenia.

balony grudziadz 2

i

Autor: Facebook / Grudziądzki Klub Balonowy Harmonogram mistrzostw w Grudziądzu

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Tak zaczęła się kariera Budki Suflera. Historia z Koprem