spotkanie autorskie

i

Autor: Anna Balińska - Strona Autorska (Facebook) Spotkanie odbędzie się w Bibliotece Głównej przy ul. Legionów

Spotkanie Autorskie

Anna Balińska spotka się z grudziądzankami. To autorka powieści obyczajowych

2023-03-30 0:20

Biblioteka Miejska w Grudziądzu kontynuuje cykl spotkań autorskich. Tym razem w Czytelni Czasopism przy ul. Legionów z mieszkańcami naszego miasta spotka się Anna Balińska.

Anna Balińska to autorka książek obyczajowych i romansów. Jest rodowitą iławianką, absolwentką Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego.

Z wykształcenia mediator rodzinny, zawodowo pracuję w Informacji Turystycznej. Prywatnie mama energicznego 5-latka. Wielbicielka Michaela Buble, jesiennych wieczorów, płyt winylowych oraz początkująca joginka. Od trzech lat uczę się języka migowego, aby móc poznać grupę osób głuchych i wspierać ich w działaniach - taka pisze sama o sobie.

Pisarka zadebiutowała w 2016 roku powieścią „Pod pelargoniowym balkonem”, której akcja toczy się w jej rodzinnej Iławie.

Rok później wydała „Szczęście od jutra”. Po urlopie macierzyńskim powróciła na rynek wydawniczy z powieścią zainicjowaną z ramienia Urzędu Miasta Lidzbark „Sekrety Welu”. W tym samym czasie pojawiło się wznowienie „Pod pelargoniowym balkonem” z nową szatą graficzną - przekazuje Joanna Siwiak z Biblioteki Miejskiej w Grudziądzu.

Kolejne książki to „Miejsce na ziemi” i w ubiegłym roku (październik 2022 r.) „Serce bez granic”.

Spotkanie autorskiej z Anną Balińską odbędzie się 13 kwietnia w Czytelni Czasopism przy ul. Legionów 28. Początek o godzinie 17. Wstęp wolny.

anna balinska

i

Autor: Anna Balińska - Strona Autorska (Facebook) Wstęp na spotkanie będzie bezpłatny

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl