Anita Lipnicka koncert

i

Autor: Nadesłane / CKT w Grudziądzu Anita Lipnicka wystąpi w Grudziądzu

Anita Lipnicka wystąpi w Grudziądzu. Koncert już w tym tygodniu!

2022-11-22 1:17

„O miłości akustycznie” to przewodnie hasło, z jakim na koncert do Grudziądza przyjedzie znany artystka, Anita Lipnicka. Wydarzenie w grudziądzkim teatrze zaplanowano na najbliższy czwartek (24 listopada) na godzinę 19.

Po ogromnym sukcesie trasy INTYMNIE, podczas której Anita Lipnicka świętowała 25-lecie swojej pracy twórczej, Artystka zaplanowała serię wyjątkowych koncertów zaplanowanych na jesień 2022. W Grudziądzu będzie ją można usłyszeć i zobaczyć wraz z zespołem w niezwykle kameralnej odsłonie.

Zamierzamy odwiedzić mniejsze miasta - te, do których nie udało nam się dotrzeć z naszym intymnym ogrodem w składzie poszerzonym o smyki. Co nie oznacza, że przyjedziemy do Was bez scenografii i bez ognia w naszym instrumentarium! Wręcz przeciwnie - stworzymy wyjątkowy klimat, który pozwoli Wam przenieść się na moment w inny świat, świat pełen kojących wrażeń dźwiękowo-wizualnych, których wspólnym mianownikiem będzie....miłość - mówi Anita Lipnicka.

Jaki repertuar usłyszymy w ramach trasy "O miłości..."?

Oprócz takich evergreenów jak "Piosenka Księżycowa", "Piękna i Rycerz" czy "Mosty", będzie można usłyszeć w wykonaniu Anity m.in. "Nothing Compares 2 U" Sinéad O’Connor , "Love Song" zespołu The Cure, czy "Into my arms" Nicka Cave’a.

Jest również szansa, że widzowie poznają przedpremierowo piosenki z najnowszego albumu, nad którym artystka obecnie pracuje.

Anita Lipnicka w Grudziądzu - ceny biletów

Na koncert Anity Lipnickiej w Grudziądzu wyszczególniono trzy rodzaje wejściówek. Każda z nich różnic się przede wszystkim ceną.

Ceny biletów na koncert Anity Lipnickiej:
  • 119zł
  • 109zł
  • 99 zł (miejsca na balkonie)

Koncert zaplanowano na najbliższy czwartek (24 listopada) na scenie w grudziądzkim teatrze. Początek o godzinie 19.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Rockowe koncerty w 2023 roku - na te zespoły czekamy najbardziej!