spinaker konkurs

i

Autor: Nadesłane W tegorocznej edycji konkursu kulinarnego dominują potrawy świąteczne

Aktywny grudzień w szkole SPINAKER. Dominuje kiermasz i świąteczne konkursy [AUDIO]

2020-12-14 11:16

Trwa kiermasz świąteczny zorganizowany przez grudziądzkie stowarzyszenie na rzecz wspierania edukacji Spinaker. Tegoroczna edycja jest wyjątkowa, ponieważ prowadzona dwutorowo. Częściowo stacjonarnie i częściowo on line. Ponadto odbywa się m.in. konkurs kulinarny "Masterchef".

Finał Szlachetnej Paczki w Grudziądzu

Grudzień jest niezwykle aktywnym miesiącem w Szkole Podstawowej "Spinaker". Prócz wspomnianego na wstępie kiermaszu organizowane są konkursy z świątecznym motywem w tle.

Mamy między innymi konkurs kulinarny "Masterchef", w którym uczniowie przygotowują potrawy świąteczne, konkurs na najpiękniejszy stroik oraz zmagania na wykonanie kolędy. Do tego ostatniego zachęcamy również młodzież z innych szkół - mówi Daria Rogozińska, wicedyrektor placówki.

ZOBACZ TEŻ - Orzeł został nową maskotką Straży Miejskiej w Grudziądzu. Funkcjonariusze szukają imienia [AUDIO]

Sonda
Czy studniówki powinny zostać odwołane?

Placówka każdego roku podczas świątecznego kiermaszu zbiera środki na poprawę warunków edukacyjnych dla uczniów. W tym roku przy zakupie rękodzieł poprawimy komfort komunikacyjny dla osób niepełnosprawnych.

Za środki zebrane podczas naszego corocznego kiermaszu chcemy kupić nowy samochód do transportu osób niepełnosprawnych - dodaje nasza rozmówczyni.

Kiermasz potrwa do 22 grudnia. Więcej informacji o szkolnych konkursach można znaleźć na facebookowej stronie placówki - SPINAKER GRUDZIĄDZ

Grudzień w szkole podstawowej Spinaker przedstawia Daria Rogozińska, wicedyrektor placówki. Posłuchaj: