paliwoda wywiad

i

Autor: Olimpia Grudziądz Adam Paliwoda w zeszłym sezonie występował w Huraganie Morąg

Adam Paliwoda: W Olimpii jest większy profesjonalizm [WYWIAD AUDIO]

2021-02-11 15:00

Działacze grudziądzkiej Olimpii podczas zimowego okienka transferowego postanowili przede wszystkim skupić się na obronie. Jedną z nowych twarzy w talii trenera Zbigniewa Smółki jest 21-letni Adam Paliwoda.

Młody defensor jeszcze w ubiegłym sezonie występował w III-ligowym Huraganie Morąg. Na trzecioligowych boiskach rozegrał łącznie 59 spotkań.

Czuć w Grudziądzu zdecydowanie większy profesjonalizm. Dla mnie to wielkie wyróżnienie, że mogłem dołączyć do klubu, który gra w wyższej klasie rozgrywkowej - mówi Adam Paliwoda, nowy defensor Olimpii Grudziądz.

ZOBACZ TEŻ - Szymon Jarosz: Rywalizacja jest potrzebna w sporcie [WYWIAD AUDIO]

Grudziądzanie w tym okienku transferowym skupili się przede wszystkim na sprowadzaniu do drużyny obrońców. Wcześniej do klubu trafili Piotr Witasik, Robert Obst, czy też Szymon Jarosz. Rywalizacja o miejsce w wyjściowym składzie będzie duża.

Nie boję się rywalizacji o miejsce w wyjściowym składzie. Uważam, że taka sytuacja wszystkim nam wyjdzie na dobre i podniesie poziom całej drużyny - dodaje były zawodnik Huragana Morąg.

Adam Paliwoda o swoim transferze do Olimpii Grudziądz. Posłuchaj:

Olimpia Grudziądz już jutro (11 lutego) rozegra kolejny mecz kontrolny. Tym razem na boisku w Świeciu "Biało-zieloni" zmierzą się z Olimpią Elbląg. Początek o 12.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Nauka jazdy na rolkach w domu | ESKA XD - Fit vlog #16