gkm grudziadz

i

Autor: Łukasz Piekarski Odwołany sparing w Gorzowie

Żużel

Żużlowcy GKM-u Grudziądz ponownie przegrali z pogodą. Odwołany sparing w Gorzowie

2024-04-05 15:40

Żużlowcy ponownie przegrywają z pogodą. Dzisiejszy sparing GKM-u Grudziądz ze Stalą Gorzów także został odwołany ze względu na intensywne opady deszczu.

Już wczoraj obie drużyny miały zmierzyć się na torze w Grudziądzu. Ten sparing także został odwołany przez niesprzyjające warunki pogodowe. Dzisiaj (zaplanowany rewanż) w Gorzowie także nie dojdzie do skutku. Żużlowcy ponownie musieli uznać wyższość... warunków atmosferycznych.

Przypomnijmy, „żółto-niebiescy” mają w planie dodatkowy mecz testowy. W najbliższą niedzielę (7 kwietnia) na torze przy Hallera 4 zmierzą się z Wilkami Krosno. Pierwszy bieg o godzinie 14. ​ Wstęp dla kibiców będzie bezpłatny.

W miniony weekend żużlowcy Zooleszcz GKM-u Grudziądz zmierzyli się w sparingowym dwumeczu z Apatorem Toruń. Na Motoarenie górą był Apator 51:39. Dzień później na torze przy Hallera 4 wygrał zespół trenera Roberta Kościechy 52:38.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Roxie Węgiel w rozkroku leży na Kassinie w garażu! Kevinie, nie patrz! Trenowali w środku nocy