pedersen tor

i

Autor: youtube.com/ Salakszórók Nicki Pedersen na tor powrócił po 9 miesiącach przerwy

Żużlowcy GKM-u Grudziądz już na torze! Niebawem mecze sparingowe

2023-03-09 20:34

Najpierw Frederik Jakobsen, a teraz Nicki Pedersen. Zawodnicy GKM-u Grudziądz po raz pierwszy w 2023 roku pojawili się na torze. Swoje premierowe kółka kręcili w węgierskim Debreczynie.

Jako pierwszy na torze pojawił się Frederik Jakobsen. Duński żużlowiec na premierową jazdą po owalu wybrał węgierski Debreczyn.

Jako drugi na tor - również w węgierskim Debreczynie - wyjechał Nicki Pedersen. Dla doświadczonego zawodnika był to powrót do jazdy po 9 miesiącach.

Czuję się dobrze. Miło jest wrócić na motocykl. Fajne uczucie, nie odczuwam żadnego bólu. Wciąż jestem trochę sztywny na motocyklu, ale dobrze już na nim być - powiedział Nicki po pierwszym treningu (cytat z mediów społecznościowych GKM-u Grudziądz).

Na tym nie koniec wyjazdów na tor. Na swoje premierowa kółka do słoweńskiego Krsko wybiera się kolejny zawodnik GKM-u Grudziądz, Norbert Krakowiak. Poinformował o tym za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

W marcu sparingi, w kwietniu liga

Najpierw – jeśli pogoda pozwoli – 25 i 26 marca zmierzą się z Ostrovią Ostrów. Pierwszy mecz na wyjeździe, a drugi na torze w Grudziądzu.

Z kolei 1 i 2 kwietnia grudziądzanie skonfrontują się z Orłem Łódź. Tutaj na razie nie wiadomo, kto będzie gospodarzem pierwszego, a kto drugiego pojedynku.

"Żółto-niebiescy" rozgrywki w PGE Ekstralidze zainaugurują 8 kwietnia. Na H4 przyjedzie ekipa Włókniarza Częstochowa.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl